- UniMachines
- ›
- Porakoneet
- ›
- Kotelopilaria porakoneet
- ›
- Kotelopilaria porakoneet ALZMETALL
- ›
- Kotelopilaria porakoneet ALZMETALL ABOMAT 30
Laatikko sarake porakone ALZMETALL ABOMAT 30
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Brandenburg |
| Vuosimalli | 1983 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin porausalue terästä | 35 mm |
| Suurin porausalue kevytmetalleja | 50 mm |
| Pituus emäksen | 500 mm |
| Pohjalaatan leveys | 650 mm |
| Power of karakäytöllä | 7.5 kW |
Laitteet | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 135 | |
| CNC-ohjaus | |











































