- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC-työstökeskukset
- ›
- CNC-työstökeskukset MAHO
- ›
- CNC-työstökeskukset MAHO MAHOMAT
CNC-työstökeskus MAHO MAHOMAT
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Hessen |
| Vuosimalli | 1991 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 400 mm |
| Leveys työpöytä | 500 mm |
| Useita työkaluja makasiinissa | 24 kpl |
| Suurin pyörimisnopeutta pystykaraiset | 6000 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 600 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 500 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 400 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 216.7 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 216.7 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 216.7 mm/s |
| Koneen korkeus | 3200 mm |
| Koneen pituus | 5000 mm |
| Koneen leveys | 5000 mm |
| Koneen paino | 6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| PHILIPS 432/703 | |
| Tekninen dokumentaatio | |














































