- UniMachines
- ›
- Jyrsijä
- ›
- Universal jyrsinkoneet
- ›
- Universal jyrsinkoneet TOS
- ›
- Universal jyrsinkoneet TOS FGSV 32
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 1983 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 3073 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1000 mm |
| Leveys työpöytä | 630 mm |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 420 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 400 mm |
| Yhteensä tehontarve | 5.5 kW |
| Koneen korkeus | 1820 mm |
| Koneen pituus | 2560 mm |
| Koneen leveys | 2560 mm |
| Koneen paino | 2.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |















































