- UniMachines
- ›
- Jyrsijä
- ›
- Universal jyrsinkoneet
- ›
- Universal jyrsinkoneet CORREA
- ›
- Universal jyrsinkoneet CORREA BC5000UE
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Espanja |
| alue | Guipúzcoa |
| Vuosimalli | 1990 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1700 mm |
| Leveys työpöytä | 380 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta pystykaraiset | 22 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta pystykaraiset | 1120 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 1350 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 350 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 525 mm |
| Yhteensä tehontarve | 12 kW |
| Koneen paino | 4.6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Digitaaliset lukemat | |














































