- UniMachines
- ›
- Jyrsijä
- ›
- Universal jyrsinkoneet
- ›
- Universal jyrsinkoneet CME
- ›
- Universal jyrsinkoneet CME F4CMC
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Espanja |
| alue | Guipúzcoa |
| Vuosimalli | 1990 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1700 mm |
| Leveys työpöytä | 600 mm |
| Suurin pöytä kuormitus (tasaisesti jaettuna) | 1200 kg |
| Miehiä nopeudet pystykaraiset | 12 kpl |
| Minimi pyörimisnopeutta pystykaraiset | 40 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta pystykaraiset | 1800 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 1200 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 700 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 530 mm |
| Yhteensä tehontarve | 7.5 kW |
| Koneen paino | 5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Digitaaliset lukemat | |



















































