- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Yleishiomakoneet
- ›
- Yleishiomakoneet WMW
- ›
- Yleishiomakoneet WMW VEB SU 125 X 200
Yleishiomakoneet kone WMW VEB SU 125 X 200
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1990 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hionta (akseli) | 400 mm |
| Suurin halkaisija hionta (akseli) | 250 mm |
| Kärkikorkeus | 125 mm |
| Enimmäispaino akselin välillä keskusten | 15 kg |
| Halkaisija uusi hiomalaikka | 280 mm |
| Halkaisija reikä hiomalaikka | 30 mm |
| Yhteensä tehontarve | 5.8 kW |
| Koneen korkeus | 1750 mm |
| Koneen pituus | 2455 mm |
| Koneen leveys | 1200 mm |
| Koneen paino | 2.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Tekninen dokumentaatio | |















































