Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Gelderland |
| Vuosimalli | 2001 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hionta (akseli) | 800 mm |
| Yhteensä tehontarve | 7.5 kW |
| Koneen korkeus | 2800 mm |
| Koneen pituus | 3800 mm |
| Koneen leveys | 2800 mm |
| Koneen paino | 6.4 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Nestejäähdytys | |
| Jäähdytysneste suodatusjärjestelmä (paperi) | |













































