- UniMachines
- ›
- Sahakoneiden
- ›
- Vannesaha koneet
- ›
- Vannesaha koneet FAS GŁOWNO
- ›
- Vannesaha koneet FAS GŁOWNO PTS 400
Vannesaha kone FAS GŁOWNO PTS 400
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2006 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Maksimi akselin halkaisija (leikattu 90 astetta) | 400 mm |
| Miniminopeutta sahavanteen | 15 m/min |
| Maksiminopeus sahavanteen | 90 m/min |
| Yhteensä tehontarve | 3 kW |
| Koneen korkeus | 1800 mm |
| Koneen leveys | 2600 mm |
| Koneen pituus | 1200 mm |
| Koneen paino | 1200 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Arm ohjattu sarakkeet | |
| Hydraulinen ruuvipenkki | |
| Manuaalinen ruuvipuristin | |
| Hydraulinen puristin leikkaamiseen pakkauksissa | |
| Rullatason | |
| Nestejäähdytys | |
| Tekninen dokumentaatio | |
















































