Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1970 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Maksimilämpötila | 1000 C |
| Enimmäispaino maksu | 120 kg |
| Uunin korkeus | 300 mm |
| Uunin leveys | 400 mm |
| Uunin pituus | 900 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |










































