- UniMachines
- ›
- Jyrsijä
- ›
- Gear Vierintäjyrsintäkoneet
- ›
- Gear Vierintäjyrsintäkoneet WMW MODUL
- ›
- Gear Vierintäjyrsintäkoneet WMW MODUL ZFWZ 03 CNC
Vaihde hobbing kone WMW MODUL ZFWZ 03 CNC
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Venäjä |
| alue | Санкт-Петербург |
| Vuosimalli | 2011 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Riittävä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Kone unplugged |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Maksimaalinen moduuli | 8 mm |
| Vähäinen moduuli | 2 mm |
| Suurin halkaisija hammaspyörän | 315 mm |
| Halkaisija pöydän | 295 mm |
| Pisin hammas hammaspyörä suorat hampaat | 280 mm |
| Koneen korkeus | 2500 mm |
| Koneen pituus | 4100 mm |
| Koneen leveys | 3400 mm |
| Koneen paino | 8.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |











































