Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1990 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 710 1/min |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 2.5 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 1.1 mm/s |
| Koneen korkeus | 2100 mm |
| Koneen pituus | 2410 mm |
| Koneen leveys | 2010 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| Tekninen dokumentaatio | |













































