- UniMachines
- ›
- Porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet STANKOIMPORT
- ›
- Vaaka porakoneet STANKOIMPORT 2M614
Vaaka tylsä kone STANKOIMPORT 2M614
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1979 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1000 mm |
| Leveys työpöytä | 900 mm |
| Suurin pöytä kuormitus (tasaisesti jaettuna) | 1000 kg |
| Yhteensä tehontarve | 7 kW |
| Koneen korkeus | 2490 mm |
| Koneen pituus | 4300 mm |
| Koneen leveys | 2735 mm |
| Koneen paino | 7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Tekninen dokumentaatio | |









































