- UniMachines
- ›
- Porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet STANKOIMPORT
- ›
- Vaaka porakoneet STANKOIMPORT 2 A 620
Vaaka tylsä kone STANKOIMPORT 2 A 620
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Venäjä |
| alue | Воронежская область |
| Vuosimalli | 1970 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Kierrinkanavan | 90 mm |
| Pituus työpöytä | 1250 mm |
| Leveys työpöytä | 1120 mm |
| Power of karakäytöllä | 8.5 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 10 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1600 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 1000 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 1000 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 1200 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 33.3 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 33.3 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 33.3 mm/s |
| Koneen korkeus | 3100 mm |
| Koneen pituus | 6790 mm |
| Koneen leveys | 4880 mm |
| Koneen paino | 16 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Valaistus | |




















































