Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Noord-Brabant |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | kot053 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Kierrinkanavan | 100 mm |
| Pituus työpöytä | 4000 mm |
| Leveys työpöytä | 2000 mm |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 2500 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 1700 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| Digitaaliset lukemat | |









































