- UniMachines
- ›
- Porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet MEUSER
- ›
- Vaaka porakoneet MEUSER M 90 BF
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Noord-Brabant |
| Vuosimalli | 1982 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Varaston numero | kot135 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Kierrinkanavan | 90 mm |
| Pituus työpöytä | 1200 mm |
| Leveys työpöytä | 1200 mm |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 1400 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 1200 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 1500 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































