- UniMachines
- ›
- Porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet CORREA
- ›
- Vaaka porakoneet CORREA SUPRA 135
Vaaka tylsä kone CORREA SUPRA 135
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Georgia |
| Vuosimalli | 2010 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | 10168 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 2999.7 mm |
| Leveys työpöytä | 2999.7 mm |
| Suurin pöytä kuormitus (tasaisesti jaettuna) | 63502.9 kg |
| Power of karakäytöllä | 29.8 kW |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 6000 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 13500.1 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 5001.3 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 1501.1 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 500 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 500 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 333.2 mm/s |
| Koneen paino | 107048 t |
Laitteet | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC-ohjaus | |
| Pyöröpöytälaakerit | |
| Nestejäähdytys | |











































