Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Nordrhein-Westfalen |
| Vuosimalli | 1964 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Kierrinkanavan | 85 mm |
| Pituus työpöytä | 1250 mm |
| Leveys työpöytä | 1030 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 4 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1000 1/min |
| Koneen korkeus | 2830 mm |
| Koneen pituus | 5100 mm |
| Koneen leveys | 2430 mm |
| Koneen paino | 10.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Digitaaliset lukemat | |














































