- UniMachines
- ›
- Sorvit
- ›
- Monitoimisorvit
- ›
- Monitoimisorvit ZMM BULGARIA
- ›
- Monitoimisorvit ZMM BULGARIA С11МТ
Universal sorvi ZMM BULGARIA С11МТ
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Bulgaria |
| alue | Пловдив |
| Vuosimalli | 1990 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Saantihetken |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 1000 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 515 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 310 mm |
| Sorvaushalkaisija GAP | 700 mm |
| Kierrinkanavan | 64 mm |
| Työkappaleen paino keskusten välille (max) | 600 kg |
| Työkappaleen paino Chuck (max) | 400 kg |
| Power of karan | 7.5 kW |
| Useita pyörimisnopeutta karan | 16 kpl |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 16 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 2000 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 8 kW |
| Pituus sorvin | 2600 mm |
| Paino sorvin | 2.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Digitaaliset lukemat | |
| Karkaistu johteet | |
| 3-leukapakka | |
| 4-leukapakka | |
| Kierteillä | |
| Tuuma kierteet | |
| Jäähdytysjärjestelmä | |
| Tekninen dokumentaatio | |
















































