Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| Vuosimalli | 1972 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - maksaa erikseen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 051222 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 1000 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 435 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 570 mm |
| Kierrinkanavan | 46 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 21 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1500 1/min |
| Pituus sorvin | 2300 mm |
| Leveys sorvin | 800 mm |
| Korkeus sorvin | 1250 mm |
| Paino sorvin | 1.2 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |











































