Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2025 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 8168 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 5000 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 800 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 495 mm |
| Pituus sorvin | 7765 mm |
| Leveys sorvin | 1845 mm |
| Korkeus sorvin | 1845 mm |
| Paino sorvin | 8.3 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |


















































