Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| Vuosimalli | 1958 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Jälkeen täydellisen remontin |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Saantihetken |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 3500 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 840 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 495 mm |
| Kierrinkanavan | 70 mm |
| Pituus sorvin | 6175 mm |
| Leveys sorvin | 1845 mm |
| Paino sorvin | 7.1 t |
Laitteet | |
|---|---|
| 4-leukapakka | |
| Vakaa loput | |


























































