Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Kone purettuna |
| Varaston numero | 5050 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 1000 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 400 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 220 mm |
| Power of karan | 5.5 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 22 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 2000 1/min |
| Pituus sorvin | 2500 mm |
| Leveys sorvin | 1100 mm |
| Korkeus sorvin | 1500 mm |
| Paino sorvin | 1.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |














































