Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Nordrhein-Westfalen |
| Vuosimalli | 1993 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 1000 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 530 mm |
| Kierrinkanavan | 53 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 40 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1800 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 4 kW |
| Paino sorvin | 1.2 t |
Laitteet | |
|---|---|
| 3-leukapakka | |
| 4-leukapakka | |
| Jäähdytysjärjestelmä | |










































