Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Friesland |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 630 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 370 mm |
| Kierrinkanavan | 30 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 40 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 200 1/min |
| Paino sorvin | 1.1 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |














































