Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Espanja |
| alue | Guipúzcoa |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 1000 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 360 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 200 mm |
| Kierrinkanavan | 52 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| Digitaaliset lukemat | |
| 3-leukapakka | |














































