- UniMachines
- ›
- Sorvit
- ›
- Monitoimisorvit
- ›
- Monitoimisorvit Fabryka Maszyn Tarnów
- ›
- Monitoimisorvit Fabryka Maszyn Tarnów TUJ 560M x1500
Universal sorvi Fabryka Maszyn Tarnów TUJ 560M x1500
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Małopolskie |
| Vuosimalli | 2016 |
| Takuu | Takuu 24 kuukautta |
| Tekninen kunto | Käyttämätön |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 1350 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 560 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 370 mm |
| Sorvaushalkaisija GAP | 800 mm |
| Kierrinkanavan | 90 mm |
| Työkappaleen paino keskusten välille (max) | 300 kg |
| Työkappaleen paino Chuck (max) | 600 kg |
| Työkappaleen paino tukijalat (max) | 800 kg |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 20 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1600 1/min |
| Minimi pituussuunnassa syöttönopeus (Z-akseli) | 0.038 mm/s |
| Suurin pituussuunnassa syöttönopeus (Z-akseli) | 4.4 mm/s |
| Yhteensä tehontarve | 11 kW |
| Kärkipylkän karan halkaisija | 80 mm |
| Tailstock karan | 180 mm |
| Pituus sorvin | 3270 mm |
| Leveys sorvin | 1270 mm |
| Korkeus sorvin | 1350 mm |
| Paino sorvin | 2.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Karkaistu johteet | |
| Irrotettava kuilu | |
| Pikasyöttöpainikkeella | |
| 3-leukapakka | |
| 4-tie teränpidin | |
| Nopea muutos työkalu post | |
| Kierteillä | |
| Modulaarinen kierteet | |
| Tuuma kierteet | |
| DP kierteet | |
| Vibroisolators | |
| Jäähdytysjärjestelmä | |
| Tekninen dokumentaatio | |
| CE | |









































