- UniMachines
- ›
- Sorvit
- ›
- Monitoimisorvit
- ›
- Monitoimisorvit COLCHESTER
- ›
- Monitoimisorvit COLCHESTER TORNADO T2
Universal sorvi COLCHESTER TORNADO T2
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Slovakia |
| alue | Bratislavský kraj |
| Vuosimalli | 2006 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 350 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 410 mm |
| Kierrinkanavan | 410 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 6000 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 5.5 kW |
| Paino sorvin | 2.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |














































