Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| Vuosimalli | 1960 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 550 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 250 mm |
| Power of karan | 2 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 28 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 3550 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 2.5 kW |
| Paino sorvin | 0.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Tasaista mukauttamista karanopeus | |
| Karkaistu johteet | |
| 3-leukapakka | |
| 4-leukapakka | |
| Tarkoitettu toimimaan kiristys istukkahylsyt | |
| Porauslaitteet | |
| Nopea muutos työkalu post | |
| Vaihteiden ja kierteet | |
| Kierteillä | |
| Modulaarinen kierteet | |
| Tuuma kierteet | |
| DP kierteet | |
| Vähentäminen hihat | |
| Jäähdytysjärjestelmä | |
| Tekninen dokumentaatio | |
| CE | |












































