- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Työkalu hiomakoneet
- ›
- Työkalu hiomakoneet WALTER
- ›
- Työkalu hiomakoneet WALTER HELITRONIC POWER REGRINDER
Työkalu hiomakone WALTER HELITRONIC POWER REGRINDER
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1999 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 9500 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (käsi rehu) | 470 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (käsi rehu) | 320 mm |
| Poran pituus Z-akselin (käsi rehu) | 660 mm |
| Yhteensä tehontarve | 25 kW |
| Koneen korkeus | 2273 mm |
| Koneen pituus | 2427 mm |
| Koneen leveys | 2930 mm |
| Koneen paino | 4.6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| HMC 500 | |




























































