- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- Sorvaus ja jyrsintä keskukset
- ›
- Sorvaus ja jyrsintä keskukset OKUMA
- ›
- Sorvaus ja jyrsintä keskukset OKUMA MULTUS B200-W
Sorvaus ja jyrsintä keskus OKUMA MULTUS B200-W
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2009 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 750 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 500 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 40 m/min |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 40 m/min |
| Määrä kääntämällä karan | 7 kpl |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 50 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 12000 1/min |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 40 kpl |
| Maksimi-isku pituus Y-akselilla | 160 mm |
| Paino sorvin | 17.6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Chip Transporter | |
| Tekninen dokumentaatio | |




































































