- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Sisähiomakoneiden
- ›
- Sisähiomakoneiden OVERBECK
- ›
- Sisähiomakoneiden OVERBECK 400 I-HA
Sisäinen hiomakone OVERBECK 400 I-HA
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Nordrhein-Westfalen |
| Vuosimalli | 1984 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hiottu reiän | 150 mm |
| Suurin halkaisija on hiottu reiän | 120 mm |
| Power of hiomalaikka karakäytöllä | 7.5 kW |
| Suurin pyörimisnopeus hionta akseli | 12000 1/min |
| Koneen korkeus | 2000 mm |
| Koneen pituus | 2800 mm |
| Koneen leveys | 2800 mm |
| Koneen paino | 1.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Nestejäähdytys | |













































