- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Sisähiomakoneiden
- ›
- Sisähiomakoneiden MORARA
- ›
- Sisähiomakoneiden MORARA RI/S 850
Sisäinen hiomakone MORARA RI/S 850
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Italia |
| alue | Milano |
| Vuosimalli | 1980 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hiottu reiän | 120 mm |
| Suurin halkaisija on hiottu reiän | 150 mm |
| Power of hiomalaikka karakäytöllä | 1.8 kW |
| Suurin pyörimisnopeus työkappalekara | 818 1/min |
| Halkaisija uusi hiomalaikka | 178 mm |
| Koneen paino | 2.3 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |











































