- UniMachines
- ›
- Porakoneet
- ›
- Säteisporakoneet
- ›
- Säteisporakoneet JMTCL
- ›
- Säteisporakoneet JMTCL Z 30802 X 25
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Noord-Brabant |
| Vuosimalli | 2007 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Varaston numero | boor154 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin porausalue terästä | 80 mm |
| Minimi ulottumattomissa (minimietäisyys karan akselin sarake) | 500 mm |
| Suurin ulottuma (suurin etäisyys karan akselin sarake) | 2500 mm |
| Vähimmäisetäisyys karan ja pohja | 550 mm |
| Suurin sallittu etäisyys kara pohjaan | 2000 mm |
| Miehiä nopeudet karan | 16 kpl |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 16 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1250 1/min |
| Power of karakäytöllä | 7.5 kW |
| Koneen korkeus | 4025 mm |
| Koneen pituus | 3730 mm |
| Koneen leveys | 1400 mm |
| Koneen paino | 11 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































