- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- Särmäyspuristimiin
- ›
- Särmäyspuristimiin WEINBRENNER
- ›
- Särmäyspuristimiin WEINBRENNER AP 200/4100
Särmäyspuristimen WEINBRENNER AP 200/4100
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Baden-Württemberg |
| Vuosimalli | 1972 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 200 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 4100 mm |
| Koneen korkeus | 4000 mm |
| Koneen pituus | 3500 mm |
| Koneen leveys | 1800 mm |
| Koneen paino | 21 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |













































