- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- Särmäyspuristimiin
- ›
- Särmäyspuristimiin LVD
- ›
- Särmäyspuristimiin LVD 120 X 10
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Florida |
| Vuosimalli | 1980 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 108.9 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 3048 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 152.4 mm |
| Pohjan leveydestä pöytä | 120.7 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 2514.6 mm |
| Kitasyvyys | 254 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































