- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- Särmäyspuristimiin
- ›
- Särmäyspuristimiin COLLY BOMBLED
- ›
- Särmäyspuristimiin COLLY BOMBLED 2014 S
Särmäyspuristimen COLLY BOMBLED 2014 S
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Ranska |
| alue | Aube |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 200 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 6100 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 250 mm |
| Suurin sallittu etäisyys pöydän liukusäädintä | 500 mm |
| Kitasyvyys | 500 mm |
| Suurin lähestymistapa nopeus | 50 mm/s |
| Suurin taivutus nopeus | 6 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 40 mm/s |
| Öljysäiliön tilavuus | 330 l |
| Koneen korkeus | 3360 mm |
| Koneen pituus | 6250 mm |
| Koneen leveys | 1850 mm |
| Koneen paino | 29 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































