- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- Särmäyspuristimiin
- ›
- Särmäyspuristimiin COLLY BOMBLED
- ›
- Särmäyspuristimiin COLLY BOMBLED 1056
Särmäyspuristimen COLLY BOMBLED 1056
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Ranska |
| alue | Aube |
| Vuosimalli | 1976 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 105 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 3050 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 200 mm |
| Suurin sallittu etäisyys pöydän liukusäädintä | 400 mm |
| Pohjan leveydestä pöytä | 140 mm |
| Kitasyvyys | 250 mm |
| Suurin lähestymistapa nopeus | 40 mm/s |
| Suurin taivutus nopeus | 7.5 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 50 mm/s |
| Koneen korkeus | 2520 mm |
| Koneen pituus | 3285 mm |
| Koneen leveys | 1500 mm |
| Koneen paino | 9.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































