- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- Särmäyspuristimiin
- ›
- Särmäyspuristimiin BAYKAL
- ›
- Särmäyspuristimiin BAYKAL APH 3100/12
Särmäyspuristimen BAYKAL APH 3100/12
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Bayern |
| Vuosimalli | 1994 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 220 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 3100 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 240 mm |
| Koneen korkeus | 2640 mm |
| Koneen pituus | 3200 mm |
| Koneen leveys | 1680 mm |
| Koneen paino | 10.4 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |












































