- UniMachines
- ›
- Levytyökeskuksilla
- ›
- Revolverimeistosolu koneet laserilla
- ›
- Revolverimeistosolu koneet laserilla AMADA
- ›
- Revolverimeistosolu koneet laserilla AMADA APELIO 357 II V
Revolverimeistosolu kone laserilla AMADA APELIO 357 II V
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Bayern |
| Vuosimalli | 1994 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin peltiä paksuus (lävistys) | 6 mm |
| Pöydän pituus (X) | 1830 mm |
| Pöydän leveys (Y) | 1270 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 50 m/min |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 50 m/min |
| Koneen paino | 12 t |
Laitteet | |
|---|---|
| AMADA 05 PL+PHNC | |
| CNC-ohjaus | |









































