- UniMachines
- ›
- Levytyökeskuksilla
- ›
- Revolverireikämeisti puristimet
- ›
- Revolverireikämeisti puristimet AMADA
- ›
- Revolverireikämeisti puristimet AMADA EM2510NT
Revolverilävistyspuristimen AMADA EM2510NT
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2005 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 20 t |
| Maksimi paksuus metallilevyn | 3.2 mm |
| Suurin Poran pituus X-akseli | 2500 mm |
| Suurin Poran pituus Y-akselilla | 1270 mm |
| Pisin metallilevyn (X) | 5000 mm |
| Suurin leveys metallilevyn (Y) | 1270 mm |
| Suurin pöytä kuormitus (tasaisesti jaettuna) | 150 kg |
| Suurin lävistys nopeus (useita vaikutuksia minuutissa) | 780 1/min |
| Koneen korkeus | 2318 mm |
| Koneen pituus | 5526 mm |
| Koneen leveys | 5120 mm |
| Koneen paino | 18 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |













































