- UniMachines
- ›
- Jyrsijä
- ›
- Pystysuora jyrsinkoneet
- ›
- Pystysuora jyrsinkoneet HELLER
- ›
- Pystysuora jyrsinkoneet HELLER PFV
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Hessen |
| Vuosimalli | 1978 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1200 mm |
| Leveys työpöytä | 400 mm |
| Power of karakäytöllä | 20 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 45 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 2240 1/min |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 1000 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 400 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 450 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 50 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 50 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 50 mm/s |
| Koneen pituus | 2400 mm |
| Koneen leveys | 2600 mm |
| Koneen paino | 4.6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Digitaaliset lukemat | |
| Nestejäähdytys | |
| Tekninen dokumentaatio | |








































