- UniMachines
- ›
- Sahakoneiden
- ›
- Pyöreä kylmä sahat
- ›
- Pyöreä kylmä sahat STANKOIMPORT
- ›
- Pyöreä kylmä sahat STANKOIMPORT 8 G 662
Pyöreä kylmäsaha STANKOIMPORT 8 G 662
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Sachsen |
| Vuosimalli | 1988 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Maksimi akselin halkaisija (leikattu 90 astetta) | 300 mm |
| Suurin sirkkeli halkaisija | 720 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta sahan | 3 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta sahan | 16.9 1/min |
| Miniminopeutta sahan rehun | 6.9 mm/min |
| Suurin sirkkeli halkaisija | 42.3 mm/min |
| Yhteensä tehontarve | 4 kW |
| Koneen korkeus | 1800 mm |
| Koneen leveys | 2000 mm |
| Koneen pituus | 2400 mm |
| Koneen paino | 3.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Chip Transporter | |









































