- UniMachines
- ›
- Sahakoneiden
- ›
- Pyöreä kylmä sahat
- ›
- Pyöreä kylmä sahat HELLER
- ›
- Pyöreä kylmä sahat HELLER K 315-1
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Bayern |
| Vuosimalli | 1977 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sirkkeli halkaisija | 315 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta sahan | 1500 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 3 kW |
| Koneen korkeus | 1500 mm |
| Koneen leveys | 1400 mm |
| Koneen pituus | 1500 mm |
| Koneen paino | 0.65 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Nestejäähdytys | |
| Keskusvoitelu | |
















































