- UniMachines
- ›
- Sahakoneiden
- ›
- Pyöreä kylmä sahat
- ›
- Pyöreä kylmä sahat ELUMATEC
- ›
- Pyöreä kylmä sahat ELUMATEC SA 142/35
Pyöreä kylmäsaha ELUMATEC SA 142/35
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2001 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin pyörimisnopeutta sahan | 2800 1/min |
| Koneen korkeus | 1550 mm |
| Koneen leveys | 1350 mm |
| Koneen pituus | 2750 mm |
| Koneen paino | 0.77 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Rullatason | |













































