- UniMachines
- ›
- Benders
- ›
- Profiilintaitto koneet
- ›
- Profiilintaitto koneet SAF
- ›
- Profiilintaitto koneet SAF CS 60
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Gelderland |
| Vuosimalli | 1995 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | 7639 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Rullien määrä | 3 kpl |
| Koneen korkeus | 1400 mm |
| Koneen pituus | 1450 mm |
| Koneen leveys | 700 mm |
| Koneen paino | 0.7 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |





















































