- UniMachines
- ›
- Benders
- ›
- Profiilintaitto koneet
- ›
- Profiilintaitto koneet PBT
- ›
- Profiilintaitto koneet PBT Arkus 12
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Gelderland |
| Vuosimalli | 2000 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | 7647 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Rullien määrä | 3 kpl |
| Koneen korkeus | 820 mm |
| Koneen pituus | 1125 mm |
| Koneen leveys | 950 mm |
| Koneen paino | 0.44 t |
Laitteet | |
|---|---|
| NC-ohjaus | |









































