- UniMachines
- ›
- Höyläkoneita
- ›
- Portaali höyläkoneita
- ›
- Portaali höyläkoneita TOS
- ›
- Portaali höyläkoneita TOS HJ8A
Portaali höyläyskone TOS HJ8A
| Nettohinta | Kysyä› |
| Yrityksen nimi |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Osoite | info@amaron-trading.com |
| Kaupunki | Brno |
| Postinumero | 602 00 |
| alue | Jihomoravský kraj |
| maa | Tšekki |
| Puhelin |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Luokka | Höyläkoneita TOS › |
| Valmistaja | TOS › |
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 1964 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 8211 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus pöytä | 3000 mm |
| Pöydän leveydeltä | 800 mm |
| Suurin pöytä kuormitus | 670 kg |
| Suurin Pituusliike X-akselin (konesyöttö) | 800 mm |
| Suurin poikittainen matkailu Y-akselin (konesyöttö) | 700 mm |
| Suurin pystyliikenteen Z-akselin (konesyöttö) | 250 mm |
| Koneen korkeus | 2150 mm |
| Koneen pituus | 5720 mm |
| Koneen leveys | 2250 mm |
| Koneen paino | 12 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |












































