- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Pinnan hiomakoneet
- ›
- Pinnan hiomakoneet ROSA
- ›
- Pinnan hiomakoneet ROSA RTSC 1000
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Gelderland |
| Vuosimalli | 1971 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1000 mm |
| Leveys työpöytä | 400 mm |
| Power of karakäytöllä | 7.5 kW |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 1450 1/min |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |












































