Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 3430 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin tylsää halkaisija | 75 mm |
| Yhteensä tehontarve | 11 kW |
| Koneen korkeus | 1796 mm |
| Koneen pituus | 4550 mm |
| Koneen leveys | 3359 mm |
| Koneen paino | 10 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |














































