Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Italia |
| alue | Milano |
| Vuosimalli | 1974 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin käännekohta | 3500 mm |
| Suurin sorvaushalkaisija | 1700 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 1700 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 1400 mm |
| Työkappaleen paino Chuck (max) | 4000 kg |
| Power of karan | 30 kW |
| Minimi pyörimisnopeutta karan | 1.8 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta karan | 175 1/min |
| Paino sorvin | 16 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |















































